BS
Tam Kullanım
 Ayrım gözetmeksizin her türlü tarım kültüründe uygulanır.

BS
Güçlü Kökler
Dona karşı bitki ve köklerinde direnç Sağlar. Bitkide kök gelişimini hızlandırır. Saçaklanmayı arttırır. Kökün güçlü olmasını sağlar.

BS
Kökleri Besler
Bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır. İçeriğindeki bitki besin maddeleri, makro ve mikro elementler, suda yavaş çözülerek bitkilerin uzun süre beslenmesini sağlar, gübreleme ihtiyacı zamanla azalır.

BS
PH Düzenler
Toprağın Ph’ını düzenler. Bitki tarafından kullanılamayan Fosfor, Potasyum, Demir vb. bitki besin elementlerini toprakta çözünür hale getirerek bitki tarafından alımını kolaylaştırır.

BS
Toprağa Dost
Asitli, kumlu toprakların parçacıklarını birbirlerine bağladığı gibi ağır killi topraklarda parça bağlılığını gevşeterek gözenekli yapıyı arttırır.

BS
Bitkiye Dost
 Bitkide direnç, hızlı büyüme ve gelişme, üründe erkencilik sağlar.

BS
Sağlıklı Kök
Solucanların kendilerini korumak için salgıladıkları ve gübreye geçirdikleri Sölom Sıvısı sayesinde bitki, kök hastalıklarına karşı direnç sağlar.

BS
Toprağa Dost
Topraktaki mikroorganizma faaliyeti hızlanır.

BS
Tohum Yok
Yabancı ot tohumu içermez.

BS
Bitki Gelişimi
Toprakların bitki gelişimi için daha uygun bir yapı kazandırmaktadır.

BS
Yüksek Verim
Topraktaki Organik Madde miktarın arttırır ve verim artışı sağlar.

Q
Kökleri Korur
Solucanların sindirim sisteminde bulunan çok sayıdaki mikroorganizma, topraktaki zararlı bakterilerle rekabet eder ve onların zararlı etkilerini ortadan kaldırır.

BS
Su Kaybını Azaltır
Toprağın su tutma kapasitesi artar. Su stresini minimuma indirir.

BS
Toprağı Yeniler
%100 gerçek nefaset, lezzet ve aromaya sahip ürün yetiştirilmesini sağlar. Özellikle kimyasallarla kirlenmiş, kuvvetini ve canlılığını yitirmiş, yorulmuş toprakların ıslahını sağlar. Bu sayede kimyevi gübre kullanım ihtiyacı zaman içerisinde azalır.

BS
Organik
%100 Organiktir. %100 ekolojik ve non-toksiktir. Bu gübre ile yetiştirilmiş bitkilerde nitrat kalıntısı bulunmaz. Kokusuzdur. Suyu, havayı ve toprağı kirletmez. İçerisinde başka bir katkı maddesi mevcut değildir.

Solucan Gübresi

Solucan gübresi diğer adıyla toprak besleyici, hayvan atıklarının (büyükbaş hayvan dışkısı), çay posası, sebze ve meyve atıkları vs. solucanlar tarafından sindirilerek işlenmesi sonucu ortaya çıkan doğal ve organik gübreye denir.
Solucan gübresi diğer gübrelere oranla bitkilere daha fazla destek sağlar. Üretim yapılırken homojen karışım esas alınarak her karesinde aynı vitamin desteği ile bitkinin alamadığı gerekli elementleri sağlar.